Transport kontenerów

5

Transport kontenerów

Transport morski należy do jednego z najbardziej ekonomicznych środków transportu, dając możliwość przewozu każdego typu ładunku. Firma Novacargo odpowiada za organizację transportu kontenerów morskich.

Do zakresu usług należą między innymi dostawy i odbiory ładunków transportem drogowym, zapewniając kompleksowy łańcuch dostaw „port to door”.

Pełne kontenery transportowane są do klienta, a po rozładunku wracają do terminala. Nasza firma realizuje zlecenia zarówno na relacjach krajowych, jak i międzynarodowych w obrębie portów krajów skandynawskich, nadbałtyckich oraz krajów Europy zachodniej.  

Cały proces transportu ładunków drogą morską wymaga wcześniejszych przygotowań i ustaleń. Nasi spedytorzy dbają o powodzenie wszystkich etapów transportu, począwszy od odbioru towaru od zleceniodawcy, kończąc na przewozie towaru do miejsca przeznaczenia. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, są w stanie zaoferować rozwiązania dostosowane do właściwości przewożonego towaru, w tym produktów niebezpiecznych czy wymagających transportu w warunkach chłodniczych.

Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi i wyspecjalizowanymi przewoźnikami, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność, że usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Oferta zostanie dostosowana do potrzeb każdego zleceniodawcy, a my dostarczymy optymalne rozwiązania w całym łańcuchu dostaw.

Realizujemy wszystkie zlecenia na wybranych kierunkach i na dowolnych warunkach dostawy.

Nasi pracownicy specjalizują się w obsłudze wielu branż, zarządzając ładunkami każdego typu i dowolnych gabarytów. Zapewniamy monitoring ładunków w czasie rzeczywistym na trasie przewozu oraz stały kontakt ze specjalistami, dzięki czemu każdy zleceniodawca może liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę.