O nas

NOVACARGO

Mamy dla Ciebie rozwiązanie

Firma Novacargo zapewnia profesjonalne rozwiązania, które na każdym kroku wspierają działalność naszych klientów i ułatwiają zarządzanie transportem.

Zakres usług Novacargo otwiera krajowy i międzynarodowy transport realizowany przy pomocy własnej floty. Nasze zestawy ciągników i naczep typu MEGA prowadzone przez doświadczonych kierowców przewożą towary po całej Europie.

W sytuacji gdy potrzeby naszych klientów wymagają użycia innego rodzaju aut oferujemy usługi krajowej i międzynarodowej spedycji drogowej. Dzięki grupie wykwalifikowanych spedytorów nasza oferta obejmuje organizację transportu  zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków wymagających aut o ładowności 24 ton. Nasza firma umożliwia bezpieczny transport ładunków neutralnych oraz w temperaturze kontrolowanej od -22 do +25 stopni.

Dzięki dużemu doświadczeniu rozumiemy potrzeby każdego zleceniodawcy, oferując rozwiązania dostosowane do rynków i specyfiki branży.


Naszym celem jest zapewnienie płynności działania przedsiębiorstwom, które nie będą musiały skupiać się na kwestiach związanych z transportem.


Skupiamy się na budowaniu ścisłych relacji z klientami oraz dostawcami, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług, przy najniższych kosztach.

Nasi pracownicy oferują stały kontakt i dostarczają na bieżąco informacje o postępach w realizacji zlecenia. Ich zapał do pracy i entuzjazm przyczyniają się do
powiększania wachlarza usług.

Obsługa zleceń na rynku międzynarodowym oraz stała współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami to gwarancja solidności, oszczędności czasu i optymalizacji kosztów. Nawiązując współpracę z naszą firmą, zleceniodawcy mogą skupić się na rozwijaniu swoich biznesów – resztą zajmiemy się my.

Nasi partnerzy

  • logo-fastvatx2
  • logo
  • r-bag
  • logo-move-expert
  • 4RCARGO