O nas

NOVACARGO

Mamy dla Ciebie rozwiązanie

Firma spedycyjna Novacargo zapewnia profesjonalne rozwiązania, które na każdym kroku wspierają działalność naszych klientów i ułatwiają zarządzanie transportem.

Zakres usług obejmuje organizację transportu zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków wymagających aut o ładowności 24 ton. Nasza firma umożliwia bezpieczny transport ładunków neutralnych oraz w temperaturze kontrolowanej od -22 do +25 stopni.

Oferujemy usługi na rynku międzynarodowym, obejmując cała Europę – od Polski po Portugalię oraz od Norwegii po Grecję.

Dzięki dużemu doświadczeniu rozumiemy potrzeby każdego zleceniodawcy, oferując rozwiązania dostosowane do rynków i specyfiki branży.

Naszym celem jest zapewnienie płynności działania przedsiębiorstwom, które nie będą musiały skupiać się na kwestiach związanych z transportem.

Skupiamy się na budowaniu ścisłych relacji z klientami oraz dostawcami, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług, przy najniższych kosztach.

Doświadczony i zaangażowany zespół logistyków specjalizuje się w obsłudze wielu branż, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Nasi pracownicy oferują stały kontakt i dostarczają na bieżąco informacje o postępach w realizacji zlecenia. Ich zapał do pracy i entuzjazm przyczyniają się do wdrażania kolejnego wachlarza usług.

Obsługa zleceń na rynku międzynarodowym oraz stała współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami to gwarancja solidności, oszczędności czasu i optymalizacji kosztów. Nawiązując współpracę z naszą firmą, zleceniodawcy mogą skupić się na rozwijaniu swoich biznesów – resztą zajmiemy się my.

Nasi partnerzy

  • l3
  • l1
  • l2