Międzynarodowa spedycja drogowa

7

Międzynarodowa spedycja drogowa

Firma Novacargo oferuje pełen zakres usług logistycznych w transporcie drogowym, zapewniając wyspecjalizowaną flotę transportową, dostosowaną do przewożonych ładunków. Oferujemy elastyczne, dedykowane rozwiązania, realizowane przez zaufanych partnerów. Transport różnych ładunków wymaga odpowiedniego zaplanowania, aby cały proces odbył się szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Oferujemy kompleksową obsługę od odbioru towaru, aż po bezpośrednie dostarczenie ładunku.


Nasza firma zapewnia stałe odbiory towarów z zagranicznych lotnisk i bezpieczny transport do Polski

Obsługujemy główne węzły komunikacyjne m.in. we Frankfurcie, Hamburgu i Amsterdamie. Nasi spedytorzy analizują indywidualne potrzeby zleceniodawców, opracowując optymalną trasę przejazdu po Europie, jednocześnie uwzględniając rodzaj przewożonego ładunku. Na powodzenie operacji związanej z transportem ma wpływ znajomość specyfiki danego kierunku oraz obowiązujących tam przepisów.

Bezpieczny transport ładunków międzynarodowych zorganizowany przez ekspertów

Cały proces może być dużym wyzwaniem dla eksporterów i importerów towarów. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w obsłudze tego typu międzynarodowych projektów spedycyjnych, co znacząco odciąża naszych klientów i pozwala skupić się na innych aspektach prowadzonej działalności. Specyfika kierunku to tylko jeden z czynników, którego znajomość wpływa na powodzenie operacji. Przed rozpoczęciem procesu transportowego wymagana jest gruntowna analiza aspektów celnych i znajomość obowiązujących przepisów. Spedytorzy pracujący w Novacargo korzystają ze swojej wiedzy i doświadczenia, aby transport ładunków odbył się w sposób bezproblemowy i bezpieczny.